Вход
+38 044 290 94 76
15червня
Зміна реквізитів для оплати з підприємством «Агенство нерухомості «Будівельна корпорація «Ріел»

Звертаємо увагу тих інвесторів, хто підписував при купівлі нерухомості нотаріальний Попередній договір з Приватним підприємством «Агенство нерухомості «Будівельна корпорація «Ріел» (код ЄДРПОУ 40273790).

 

Відповідно до рішення власника Приватного підприємства «Агенство нерухомості «Будівельна корпорація «Ріел» (код ЄДРПОУ 40273790) здійснено реорганізацію Приватного підприємства «Агенство нерухомості «Будівельна корпорація «Ріел» шляхом виділу з нього Приватного підприємства «Агентство нерухомості «Ріел Київ» (код ЄДРПОУ 44206749).

 

Приватне підприємство «Агентство нерухомості «Ріел Київ» (код ЄДРПОУ 44206749) виступає правонаступником ПП «Агенство нерухомості «Будівельна корпорація «РІЕЛ» за майном, майновими і немайновими правами та зобов’язаннями ПП «Агенство нерухомості «Будівельна корпорація «РІЕЛ».

До Приватного підприємство «Агентство нерухомості «Ріел Київ» переходять права та обов’язки ПП «Агенства нерухомості «Будівельна корпорація «Ріел» за Попередніми договорами укладеними з Вами.

 

Просимо Вас, наступні платежі по підписаних попередніх договорах з ПП «Агенство нерухомості «Будівельна корпорація «РІЕЛ» оплачувати на ПП «Агентство нерухомості «Ріел Київ» на наступні реквізити за посиланням

 

У випадку виникнення будь-яких питань щодо оплати за новими реквізитами ви можете звертатися у сервісний відділ за телефоном: 

(044) 390 39 12

(063) 025 35 82

 

ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Зворотній зв’язок
Надіслати
Завантаження зараз почнеться
Скачайте презентацію про комплекс
Вкажіть свої контакти та одразу отримайте презентацію в форматі PDF
Скачати
ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Підписатися на новини
Підписатися