Вход
+38 044 290 94 76
21жовтня
Відеозвіт ходу будівництва житлового комплексу Great у жовтні

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, тривають будівельні роботи.

 У перших трьох будинках, де вже повністю завершено монолітні каркаси та монтаж сходових маршів, добігає кінця і кладка зовнішніх цегляних стін. В першому будинку роботи завершені на 70%,  в другому на 90%, в третьому на 95%. Паралельно мулярі зводять внутрішні стіни та перегородки. В першому будинку вони готові на 55%, в другому на 75%, в третьому на 95%. У всіх трьох будинках також триває монтаж металопластикових вікон: скління в них завершене відповідно на 45%, 75% і 90%. Крім того, у першому та другому будинках розпочато встановлення вітражів, у той час як у третьому ці роботи виконані вже на 45%.

Внутрішні інженерні системи в трьох будинках готові приблизно на чверть. Покрівельні роботи – на 45% в першому, 65% у другому і 80% у третьому будинку. Крім того, у другому та третьому будинках розпочато облаштування стяжки підлог. У третьому будинку також ведуться фасадні роботи, вони закінчені на 20%.

Монолітний каркас четвертого будинку ЖК Great виконаний на 80%, сходові марші змонтовані у половині будівлі. Розпочато зведення зовнішніх та внутрішніх стін. В п’ятому будинку монолітно-каркасні роботи готові майже на 40%, триває монтаж сходових маршів. В шостому будинку також продовжується зведення монолітного каркасу.

 

Тим часом, повністю завершено котлованні роботи під дев’ятий та десятий будинки житлового комплексу. Зараз будівельники працюють над пальовими та опорними конструкціями. Котлован під будівництво тринадцятого будинку готовий вже на 70%. 

Фотографії з будівельного майданчика ви можете подивитись у галереї за посиланням.

 

ЖК Great – це спільний проект забудовників IB Alliance та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального комплексу комфорт-класу з 13 будинків, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців передбачений великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Запланований власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також передбачений великий підземний паркінг з зарядками для електроавтомобілів та багаторівневий наземний паркінг.

Виразною особливістю житлового комплексу Great є місце його розташування на першій лінії лівого берега Дніпра. Відстань до води складає 150 метрів, завдяки чому з панорамних вікон квартир завжди відкриватиметься дивовижний краєвид, який ніколи не закриють інші новобудови. Поряд розташована зручна транспортна розв’язка, а ті, кому власної інфраструктури «міста в місті» буде замало, зможуть лише за 3 хвилини дістатися на авто ТРЦ River Mall.

 

Також нагадуємо про 10% додаткової знижки, що діє на квартири – подробиці за посиланням.

ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Зворотній зв’язок
Надіслати
Завантаження зараз почнеться
Скачайте презентацію про комплекс
Вкажіть свої контакти та одразу отримайте презентацію в форматі PDF
Скачати
ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Підписатися на новини
Підписатися