Вход
+38 044 290 94 76
17липня
Відеозвіт ходу будівництва житлового комплексу Great у липні

У житловому комплексі Great, що є спільним проектом компаній IB Alliance та РІЕЛ в Дарницькому районі Києва, продовжуються роботи зі зведення монолітного каркасу та цегляна кладка зовнішніх та внутрішніх стін. 

 Станом на липень 2020 року вертикальні конструкції монолітного каркасу першого будинку майже залили, сходові марші готові повністю і триває встановлення металопластикових вікон. 

 

Каркас другого будинку готовий на 98 відсотків, сходові марші виконані повністю, а цегляна кладка зовнішніх стін готова на 60 відсотків. Внутрішні стіни і перегородки влаштовані на половину, в більшій частині будинку вже змонтовані металопластикові вікна. 

 

Моноліт і сходові марші третього будинку готові повністю. Тут майже закінчили цегляну кладку зовнішніх стін. Внутрішні стіни і перегородки виконані на 70 відсотків, три чверті будинку вже з вікнами. Монолітний каркас четвертого будинку готовий на 45 відсотків. Сходові марші — на 10 відсотків. У п’ятому будинку повністю влаштовані палі і залита плита-ростверк. У шостому — почали зводити монолітний каркас. 

 

Фотографії з будівельного майданчика ви можете подивитись у галереї за посиланням.

 

Місце розташування житлового комплексу можна сміливо назвати «партером» Лівого берегу — ТРЦ River Mall у 3 хвилинах на авто, сучасна транспортна розв'язка, «місто в місті» — все потрібне всередині: торговий комплекс, дитячий садок, початкова школа та міні-стадіон. А неймовірну панораму на Дніпро, до якого лише 150 метрів, ніколи не закриють інші новобудови.

 

На території комплексу передбачено все необхідне для комфортного та першокласного життя. Власний парк з ландшафтним дизайном, автономне опалення, ліфти у підземний паркінг для Вашої зручності, велодоріжки, дизайнерські вхідні групи, система контролю доступу.

 

ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Зворотній зв’язок
Надіслати
Завантаження зараз почнеться
Скачайте презентацію про комплекс
Вкажіть свої контакти та одразу отримайте презентацію в форматі PDF
Скачати
ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Підписатися на новини
Підписатися