Вход
+38 044 290 94 76
10лютого
Вечірній Great: захоплююча панорама навколо ЖК на першій лінії Дніпра

Нове презентаційне відео, присвячене житловому комплексу Great, демонструє, як сучасне «місто в місті» виглядає серед сяйва вечірнього Києва. А також який захоплюючий краєвид на правий берег столиці, оточуючий мікрорайон, і звісно ж, річку Дніпро відкривається з панорамних вікон ЖК. Адже будинки спеціально розташовані відносно берега таким чином, аби спокій водяної гладі було чудово видно з якнайбільшого числа квартир.

Крім того, ролик дає повне уявлення про те, як підсвічування контурів будинків виділяє ЖК Great серед міського оточення та безлічі вогнів столиці, не заважаючи при цьому відпочинку мешканців.


Нагадаємо, що житловий комплекс комфорткласу Great зводиться на першій лінії Дніпра, у 90 метрів від води. А розвинена інфраструктура спільного проєкту забудовників IB Alliance та РІЕЛ передбачає все необхідне для повноцінного життя, роботи, розваг та відпочинку. На великій внутрішній території з’явиться парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та комерційні об’єкти на перших поверхах будинків. Запланований власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також передбачений наземний і великий підземний паркінг з зарядками для електромобілів.

 

Наразі на будмайданчику одночасно триває зведення 11 з 13 запланованих будинків. У січні 2021 року стартував продаж квартир у 12 та 13 будинках житлового комплексу Great.

 

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.  

 

ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Зворотній зв’язок
Надіслати
Завантаження зараз почнеться
Скачайте презентацію про комплекс
Вкажіть свої контакти та одразу отримайте презентацію в форматі PDF
Скачати
ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Підписатися на новини
Підписатися