Вход
+38 044 290 94 76
14липня
Старт продажів у 10 та 11 будинках ЖК Great

З 15 липня в багатофункціональному житловому комплексі комфорт-класу Great, що зводиться на березі Дніпра в Дарницькому районі Києва, почнуться продажі квартир у 10-му та 11-му будинках. Для покупки доступні планування від однієї до трьох кімнат, а також дворівневі варіанти на дві, чотири або шість кімнат. 

 

Площа звичайних квартир становить від 41,06 до 99,31 м2, дворівневих на 25-26 поверхах – від 85,03 до 193,72 м2. Вартість квадратного метра у липні 2021 року стартує від 23 252 грн.

 

В обох будинках повністю завершені котлованні роботи та влаштування паль. 10-й та 11-й будинки перебувають на етапі спорудження монолітного каркасу. 

 

Загалом ЖК Great на перетині Дніпровської набережної та вулиці Здолбунівської передбачає будівництво 13-ти будинків, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Сьогодні на різних етапах одночасно триває спорудження всіх 13-ти. Це спільний проект забудовників IB Alliance та РІЕЛ, однією з головних особливостей якого є розташування на першій лінії лівого берега Дніпра. Відстань до води складає лише 90 метрів, завдяки чому з панорамних вікон квартир відкриватиметься дивовижний краєвид, який ніколи не закриють інші новобудови.

 

Для мешканців запланований великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах житлових будинків. Передбачений власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також запланований наземний і великий підземний паркінг із зарядками для електромобілів. Поряд розташована зручна транспортна розв’язка.

 

Подробиці про умови придбання та ціни ви можете дізнатися у відділі продажів. Адреса: м. Київ, перетин Дніпровської набережної та вул. Здолбунівська.

 

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram за посиланням.

ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Зворотній зв’язок
Надіслати
Завантаження зараз почнеться
Скачайте презентацію про комплекс
Вкажіть свої контакти та одразу отримайте презентацію в форматі PDF
Скачати
ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Підписатися на новини
Підписатися