Вход
+38 044 290 94 76
16вересня
Перші три будинки ЖК Great на березі Дніпра введено в експлуатацію

В Дарницькому районі Києва введено в експлуатацію перші три будинки житлового комплексу Great від забудовників IB Alliance та РІЕЛ. Новобудови на Дніпровській набережній отримали сертифікати готовності № ІУ 123210909849 та № ІУ 123210909116 від 14 вересня 2021 року, видані Державною архітектурно-будівельною інспекцією України.

Загалом у трьох 26-поверхових будинках комфорткласу з’явилися 1078 нових квартир площею майже 78 тис. квадратних метрів. Будинки мають дахові котельні, що забезпечують автономне опалення, а також нежитлові приміщення, у яких розташується частина внутрішньої інфраструктури житлового комплексу.

Разом з другим будинком введено в експлуатацію розподільну та трансформаторну підстанції, а разом з третім – трансформаторну підстанцію та підземний паркінг майже на 8 тис. квадратних метрів. Загальний обсяг створених корисних площ у ЖК Great перевищує 91,5 тис. квадратних метрів.

Повний проєкт житлового комплексу передбачає будівництво нового багатофункціонального кварталу з 13 будинків із великою облаштованою територією. Серед іншого тут з’явиться поєднана з дитсадком початкова школа та окремий вбудований садочок, два торговельно-офісні комплекси на 5 і 6 тис. квадратних метрів, супермаркет, арт-парк з ландшафтним дизайном, міні-стадіон зі спортивною зоною тощо.

Важливою особливістю ЖК Great є його розташування на першій лінії Дніпра. Відстань до води складає лише 90 метрів, а будинки спеціально спроєктовані таким чином, аби забезпечити чудовий вид  на річку та пам’ятки центральної частини Києва з панорамних вікон якомога більшого числа квартир.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Зворотній зв’язок
Надіслати
Завантаження зараз почнеться
Скачайте презентацію про комплекс
Вкажіть свої контакти та одразу отримайте презентацію в форматі PDF
Скачати
ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Підписатися на новини
Підписатися