Вход
+38 044 290 94 76
22червня
Новий партнер проекту – «Київміськбуд»

Нещодавно, столичний забудовник «Київміськбуд» долучився до будівництва ЖК Great, ставши новим інвестиційним партнером комплексу. Тепер разом із компаніями IB Alliance та РІЕЛ він буде приймати активну участь у спорудженні новобудови.

 

Нагадуємо, що ЖК Great — один з наймасштабніших проектів столиці, який відноситься до комфорт-класу. Комплекс будується по принципу «місто у місті», тож тут передбачена чудова внутрішня інфраструктура: дитячий садок, школа, ігрові дитячі майданчики, офісний центр, комерційна нерухомість під магазини та кафе. На території буде побудований стадіон, декілька спортмайданчиків з тренажерами та прокладені велодоріжки і прогулянкові алеї. Заплановано створення розкішної паркової зони з елементами ландшафтного дизайну.

 

Житловий комплекс складається з тринадцяти 26-поверхових будинків. Важливою особливістю ЖК є його розташування на першій лінії Дніпра, адже звідси відкриваються мальовничі види величної річки та Правого берегу столиці. До того ж, тут як на справжньому курорті — поряд знаходиться яхт-клуб та пляж «Березняки». Близько 15 хвилин пішки через Дніпровську набережну і ви вже у величезному торгівельно-розважальному центрі River Mall, де можна весело провести час усією родиною. 

 

Зручна транспортна розв’язка, розвинена інфраструктура, гарна набережна — все це робить ЖК Great справжньою перлиною Дарницького району столиці.

 

Нагадуємо, що до кінця липня діють знижки до 10%. Отримайте всі переваги життя на першій лінії Дніпра за вигідними умовами. Подробиці акції — за посиланням.

ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Зворотній зв’язок
Надіслати
Завантаження зараз почнеться
Скачайте презентацію про комплекс
Вкажіть свої контакти та одразу отримайте презентацію в форматі PDF
Скачати
ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Підписатися на новини
Підписатися