Вход
+38 044 290 94 76
14вересня
Хід будівництва житлового комплексу Great у вересні

У житловому комплексі Great, що є спільним проектом компаній IB Alliance та РІЕЛ у Дарницькому районі Києва, продовжуються будівельні роботи зі зведення 13 будинків.

 

Станом на вересень 2020 року вертикальні конструкції монолітного каркасу першого будинку залиті повністю. Металопластикові вікна, внутрішні стіни та перегородки готові на 40 відсотків. Цегляна кладка зовнішніх стін готова на половину. Розпочато роботи з встановлення внутрішніх інженерних систем та покрівлі.

 

Каркас другого будинку готовий повністю, а цегляна кладка зовнішніх стін на 80 відсотків. Внутрішні стіни і перегородки влаштовані на 65 відсотків, металопластикові вікна змонтовані на 60 відсотків. Розпочалося роботи з встановлення внутрішніх інженерних систем та покрівлі.

 

У третьому будинку закінчили цегляну кладку зовнішніх стін. Майже повністю готові внутрішні та зовнішні стіни і перегородки, 90 відсотків будинку вже з вікнами. Внутрішні інженерні системи готові на чверть, покрівля — на 60 відсотків.

 

Монолітний каркас четвертого будинку готовий на 65 відсотків. Сходові марші — на 35 відсотків. У п’ятому будинку повністю влаштовані палі і залита плита-ростверк. Почали встановлення сходових маршів. У шостому — продовжуються роботи із зведення монолітного каркасу. 

 

Фотозвіт з будівельного майданчика ви можете подивитись у галереї за посиланням.

 

Місце розташування житлового комплексу можна сміливо назвати «партером» Лівого берегу — ТРЦ River Mall у 3 хвилинах на авто, сучасна транспортна розв'язка, «місто в місті» — все потрібне всередині: торговий комплекс, дитячий садок, початкова школа та міні-стадіон. А неймовірну панораму на Дніпро, до якого лише 150 метрів, ніколи не закриють інші новобудови.

 

На території комплексу передбачено все необхідне для комфортного та першокласного життя. Власний парк з ландшафтним дизайном, автономне опалення, ліфти у підземний паркінг для Вашої зручності, велодоріжки, дизайнерські вхідні групи, система контролю доступу.

ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Зворотній зв’язок
Надіслати
Завантаження зараз почнеться
Скачайте презентацію про комплекс
Вкажіть свої контакти та одразу отримайте презентацію в форматі PDF
Скачати
ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Підписатися на новини
Підписатися