Вход
+38 044 290 94 76
11серпня
Хід будівництва житлового комплексу Great у серпні 2021

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, активно триває зведення всіх 13 будинків.

 

В перших трьох будинках майже завершено кладку зовнішніх цегляних та внутрішніх стін і перегородок, а також облаштування покрівель. Добігає кінця монтаж склопакетів: встановлені вже 97%. Фасад третього будинку готовий на 95%, другого – на 85%, першого – на 70%.

 

Всередині всіх трьох будинків на 95% завершений монтаж ліфтів, на 90% внутрішні штукатурні роботи, на 80% встановлення вхідних дверей і на 70% оздоблення місць загального користування. Закінчують влаштування стяжки підлог: вона готова на 96%. Також триває прокладення внутрішніх комунікацій будинків – у перших двох процес виконаний приблизно на 82%, у третьому – на 89%.

 

У четвертому, п’ятому та шостому будинках так само майже завершено цегляну кладку. Монтаж склопакетів виконаний на 75%, 70% і 89% відповідно.

 

В четвертому і п’ятому будинках на 85% і 75% виконано роботи з облаштування покрівлі, на 75% змонтовані ліфти. Наполовину завершено утеплення та фарбування фасадів, на 30% - оздоблення місць загального користування, на 37% - монтаж внутрішніх інженерних мереж. Внутрішні штукатурні роботи у двох будинках готові на 40% і 45%, влаштування стяжки підлог – на 65% та 50%.

 

В шостому будинку також розпочали облаштування покрівлі, на 20% готовий монтаж ліфтів та стяжка підлог. Крім того, на 32% завершені роботи з прокладання внутрішніх комунікацій будинку.

 

Тим часом, ще у чотирьох будинках ЖК Great активно тривають монолітно-каркасні роботи. У дев’ятому вони виконані на 90%, у десятому та тринадцятому – на чверть, у дванадцятому – на 60%.

 

В дев’ятому та дванадцятому будинках на 80% і 45% відповідно завершено монтаж сходових маршів і майданчиків, на 55% і 25% - кладку стін. Крім того, в дев’ятому будинку ведуться роботи з монтажу склопакетів та внутрішніх комунікацій, а також облаштування стяжки підлог.

 

В одинадцятому будинку житлового комплексу повністю закінчено пальові роботи.  У сьомому та восьмому будинках, де вже виконані котлованні роботи, облаштування паль триває – змонтовані 3% і 20% відповідно.

 

Great – це спільний проект забудовників IB Alliance та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального житлового комплексу комфорт-класу з 13 будинків на березі Дніпра, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців запланований великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Передбачений власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також запланований наземний і великий підземний паркінг із зарядками для електромобілів.

 

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Зворотній зв’язок
Надіслати
Завантаження зараз почнеться
Скачайте презентацію про комплекс
Вкажіть свої контакти та одразу отримайте презентацію в форматі PDF
Скачати
ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Підписатися на новини
Підписатися