Вход
+38 044 290 94 76
22липня
Хід будівництва житлового комплексу GREAT у липні 2022

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, продовжуються будівельні роботи.

Перші три будинки отримали поштові адреси та розпочинається підготовка до видачі документів на право власності.

Станом на липень 2022 року в першому, другому та третьому будинках проводяться пусконалагоджувальні роботи мереж електропостачання, водопостачання та опалення. Триває підготовка до передачі їх до ЖЕКу. Також ЖЕК приймає роботи в місцях загального користування, роботи з монтажу квартирних дверей, перевіряє влаштування фасаду та покрівельні роботи. 

Закінчено монтаж фасадних та внутрішніх вікон, виконується регулювання конструкцій та заміна битих склопакетів. Завершується монтаж екранів та стел на рівні перших поверхів. На фінальній стадії – влаштування систем пожежогасіння будинків. Проводяться пусконалагоджувальні роботи котельні та запускаються ліфти. Тривають роботи із благоустрою прибудинкової території. 

У п’ятому будинку будівельники закінчують влаштування фасаду стилобату. 

В шостому будинку вже повністю змонтували склопакети, двері в місцях загального користування. Змонтували електрощитків та розводки в електрощитовій в підвалі. Закінчують влаштування покрівлі. Паралельно оздоблюють місця загального користування, влаштовують вентиляцію підвалу. 

В дев’ятому будинку тривають фасадні роботи. 

В десятому будинку до 4 поверху виконана цегляна кладка. 

Паралельно тривали роботи над влаштуванням зовнішніх мереж. Повністю виконали водопостачання. Також виконується врізка в каналізаційний колектор по вулиці Сортувальна. Майже закінчили влаштування дощової каналізації. Виконується освітлення внутрішньо-квартальних майданчиків 1-ї черги будівництва.

Нагадуємо, що у житловому комплексі діє акція за умови повної оплати – подробиці за посиланням.

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням

ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Зворотній зв’язок
Надіслати
Завантаження зараз почнеться
Скачайте презентацію про комплекс
Вкажіть свої контакти та одразу отримайте презентацію в форматі PDF
Скачати
ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Підписатися на новини
Підписатися