Вход
+38 044 290 94 76
07квітня
Хід будівництва житлового комплексу Great у квітні 2021

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, активно триває будівництво.

В перших трьох будинках, де раніше були повністю виконані монолітно-каркасні роботи та монтаж сходових маршів, майже завершена кладка зовнішніх цегляних та внутрішніх стін і перегородок. Добігає кінця облаштування покрівлі. Триває монтаж склопакетів – у другому та третьому будинках встановлені вже 80%, у першому – 65%. У трьох будинках виконано більшу частину робіт зі стяжки підлог, монтажу ліфтів та внутрішніх комунікацій – опалення, електро- та водопостачання.

 

Триває оздоблення місць загального користування, монтаж вхідних дверей у квартири, внутрішні штукатурні роботи. Фасад третього будинку готовий вже на 80%, другого – наполовину, першого – на 15%.

 

У четвертому та п’ятому будинках, де теж завершено монолітні каркаси та монтаж сходових маршів, активно триває цегляна кладка. В четвертому будинку вона готова вже на 85%, у п’ятому – на 65%. Монтаж склопакетів виконаний на 30% і 20% відповідно. В обох будинках ведеться прокладення внутрішніх комунікацій, у четвертому також розпочато облаштування покрівлі та монтаж ліфтів.

 

У шостому будинку ЖК Great моноліт завершений на 80%, монтаж сходових маршів – на 73%, кладка стін – на 65%. Крім того, встановлено вже майже третину склопакетів.

 

У дев’ятому будинку житлового комплексу зведені вже 30% монолітного каркасу, йде монтаж сходових маршів та цегляна кладка стін. У десятому та дванадцятому будинках тривають монолітні роботи – вони виконані на 3,5% та 5% відповідно.

 

ЖК Great – це спільний проект забудовників IB Alliance та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального комплексу комфорт-класу з 13 будинків, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців запланований великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Передбачений власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також запланований наземний і великий підземний паркінг із зарядками для електромобілів.

 

Виразною особливістю житлового комплексу Great є місце його розташування на першій лінії лівого берега Дніпра. Відстань до води складає 90 метрів, завдяки чому з панорамних вікон квартир завжди відкриватиметься дивовижний краєвид, який ніколи не закриють інші новобудови. Поряд розташована зручна транспортна розв’язка, а ті, кому власної інфраструктури «міста в місті» буде замало, зможуть лише за 3 хвилини дістатися на авто ТРЦ River Mall.

 

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Зворотній зв’язок
Надіслати
Завантаження зараз почнеться
Скачайте презентацію про комплекс
Вкажіть свої контакти та одразу отримайте презентацію в форматі PDF
Скачати
ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Підписатися на новини
Підписатися