Вход
+38 044 290 94 76
21грудня
Відеоогляд статусу будівництва в ЖК Great у грудні 2021

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, активно тривають будівельні роботи.

 

Перші три будинки вже введено в експлуатацію – у вересні вони отримали відповідні сертифікати готовності. Тим часом наближаються до завершення роботи у четвертому, п’ятому та шостому будинках житлового комплексу.

 

 

Зокрема, у четвертому та п’ятому будинках виконано влаштування покрівель, у шостому процес завершений на 90%. Добігає кінця монтаж склопакетів – рівень готовності складає 95%, 90% і 91%.

 

Утеплення та фарбування фасаду в четвертому будинку завершено на 85%, у п’ятому – на 95%, у шостому – на 20%. В четвертому будинку повністю готова стяжка підлог, у п’ятому та шостому роботи виконані на 95% і 90%. Також у четвертому та п’ятому будинках на 95% змонтовані ліфти і на 47% - внутрішні комунікації. У шостому будинку готовність обох видів робіт складає 75%.

 

Внутрішні штукатурні роботи у четвертому будинку завершені на 80%, у п’ятому – на 90%, у шостому – на 60%. Оздоблення місць загального користування виконане на 45%, 50% і 15% відповідно, монтаж вхідних дверей – на 45%, 35% і 50% відповідно.

 

Тим часом, завершилося зведення монолітних каркасів і монтаж сходових маршів ще у двох будинках ЖК Great – дев’ятому та дванадцятому. У них на 92% і 60% готова кладка стін, на 50% і 25% встановлені склопакети. У дев’ятому будинку також на 25% облаштовано покрівлю і на 40% стяжку підлог, змонтовано 15% внутрішніх комунікацій.

 

У десятому та тринадцятому будинках монолітно-каркасні роботи добігають кінця – у них виконані 85% і 90% робіт. У тринадцятому будинку також облаштовано 85% сходових маршів та на 37% завершено кладку стін. У десятому готовність відповідних робіт складає 60% і 30%. Крім того, в ньому йде монтаж склопакетів.

 

Зведення монолітних каркасів також триває ще у двох будинках житлового комплексу. У восьмому роботи тільки розпочато, в одинадцятому процес виконаний на 40%. Такий самий рівень готовності наразі й у офісного комплексу, який стане частиною внутрішньої інфраструктури Great.

 

У сьомому будинку продовжується облаштування паль – виконані 60% робіт.

 

Great – це спільний проект забудовників IB Alliance та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального житлового комплексу комфорт-класу з 13 будинків на березі Дніпра, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців запланований великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Передбачений власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також запланований наземний і великий підземний паркінг із зарядками для електромобілів.

 

Нагадуємо, що у житловому комплексі діє акція за умови повної оплати – подробиці за посиланням.

 

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Зворотній зв’язок
Надіслати
Завантаження зараз почнеться
Скачайте презентацію про комплекс
Вкажіть свої контакти та одразу отримайте презентацію в форматі PDF
Скачати
ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Підписатися на новини
Підписатися