Вход
+38 044 290 94 76
18червня
Хід будівництва житлового комплексу Great у червні 2021

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, активно триває зведення всіх 13 будинків.

 

 

В перших трьох будинках, де раніше були повністю виконані монолітно-каркасні роботи та монтаж сходових маршів, добігає кінця кладка зовнішніх цегляних та внутрішніх стін і перегородок, а також облаштування покрівель. Триває монтаж склопакетів – у другому та третьому будинках встановлені вже 90%, у першому – 80%. Фасад третього будинку готовий на 90%, другого – на 75%, першого – наполовину.

 

Всередині всіх трьох будинків на 95% завершений монтаж ліфтів, на 80% внутрішні штукатурні роботи, на 60% встановлення вхідних дверей і на 45% оздоблення місць загального користування. Закінчують влаштування стяжки підлог: у перших двох будинках вона готова на 90%, у третьому – на 95%. Також триває прокладення внутрішніх комунікацій будинків – процес виконаний приблизно на три чверті.

 

У четвертому, п’ятому та шостому будинках, де теж завершено монолітні каркаси та монтаж сходових маршів, так само добігає кінця цегляна кладка. В четвертому будинку вона готова на 90%, у п’ятому – на 85%, в шостому – на 88%. Монтаж склопакетів виконаний на 65%, 55% і 70% відповідно.

 

В четвертому і п’ятому будинках також виконано більшу частину робіт з облаштування покрівлі та на 40% змонтовані ліфти. Ведуться фасадні та внутрішні штукатурні роботи, монтаж внутрішніх комунікацій, влаштування стяжки підлог. Крім того, у п’ятому будинку розпочато оздоблення місць загального користування.

 

В шостому будинку також розпочали влаштування стяжки підлог та прокладання внутрішніх комунікацій.

 

Тим часом, у сьомому та восьмому будинках ЖК Great на 80% і 70% відповідно завершили котлованні роботи. Триває влаштування паль.

 

У дев’ятому будинку житлового комплексу зведені вже 55% монолітного каркасу, на 40% змонтовані сходові марші та на 35% готова цегляна кладка стін.

 

У десятому, дванадцятому та тринадцятому будинках тривають монолітні роботи – вони виконані на 7%, 27% та 5% відповідно. В дванадцятому також зведені 13% стін.

Крім того, завершені котлованні роботи в одинадцятому будинку житлового комплексу. Наразі в ньому триває влаштування паль, загалом процес завершений на 40%.

 

Great – це спільний проект забудовників IB Alliance та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального житлового комплексу комфорт-класу з 13 будинків на березі Дніпра, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців запланований великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Передбачений власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також запланований наземний і великий підземний паркінг із зарядками для електромобілів.

 

Актуальні акції, новини будівництва та переваги житлового комплексу ви можете дізнатися з нашого каналу в Telegram – за посиланням.

ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Зворотній зв’язок
Надіслати
Завантаження зараз почнеться
Скачайте презентацію про комплекс
Вкажіть свої контакти та одразу отримайте презентацію в форматі PDF
Скачати
ЖК Great відрізняє унікальне поєднання
переваг міського та заміського життя
плюс надсучасна організація життєвого
простору в квартирах
Підписатися на новини
Підписатися